« Tisk « SuperBeat - Reportáž z koncertu Empire,Arakain,Dimitry 13.12.2008 - Praha Retro Music Hall

SuperBeat - Reportáž z koncertu Empire,Arakain,Dimitry 13.12.2008 - Praha Retro Music Hallpuvodní článek

Vánoční koncert Arakainu v pražském Retru

V sobotu 13. prosince 2009 se v pražském klubu Retro Music Hall uskutečnil speciální vánoční koncert skupiny Arakain. Jako hosty si kapela pozvala skupiny Dymytry a Empire.

Když jsme přišli k Retru, bylo něco málo před osmou. Trochu mě udivil bezdomovec postávající před klubem. Ne, že by to v Praze bylo něco divného, ale tenhle se ptal každého, kdo vcházel do klubu, jestli by mu nevyměnil za časopis Nový prostor lístek na Arakainy. Zda se na koncert nakonec dostal, nevím.

Hned u vstupu byla řada atrakcí v podobě �kola štěstí�, nebo si fanoušci mohli nechat nakreslit na tělo smyvatelné tetování, nechyběl ani shop s tričky, CDčky a DVDčky.

U podia postávalo jen pár lidí, i když každou chvíli měl koncert začít. Zaujali jsme tedy místa hned pod podiem, které bylo pro tento večer speciálně zvětšeno.

...

Po deváté hodině měla na podiu místo česká hard-rocková kapela Empire. Koncert byl ve vysokém kontrastu se show v obludných maskách kapely Dymytry. Empire si totiž s sebou přivedli sexy blonďaté dlouhonohé tanečnice.
Ty si po první skladbě svlékly trička a vlnily se jen v miniaturních bikinách. Přítomným pánům přímo lezly oči z důlků. Opravdu hezké vánoční překvapení :o)
Překvapením byla nejen show, ale i skvělá hard-rocková muzika. Empire vznikli v roce 2005 a vydali zatím jen jedno album s názvem "Zrození draka". Kapelu tvoří sestava výborných muzikantů - Radek Kurc (zpěv), Michal Ždánský (basa), Zdeno Pradlovský (bicí) a vynikající italský kytarista Dario Sapienza (kytara).
Vánočním dárkem nebyl jen pohled na krásné tanečnice, ale také osvěžení v podobě energy-drinku. Ten každou chvíli někdo z kapely hodil do publika.

...

Koncerty

více

Nenechte si ujít:

Empire - CD Show!

Band

Radek Kurc - Zpěv
Pavel Marcel - Kytara
Michal Žďánský - Basová kytara
Petr "PetrOff" Maliňák - Klávesy
Tomáš Stloukal - Bicí
více ALEŒ ZIMOLKA 1963 - 2012